![Колодка 3 гнізда із захисними кришками 16A IP44 Пластик [PKR61-016-2-UA] РБ33-1-0м OMEGA UEC, фото 1](https://images.prom.ua/5639057152_kolodka-3-gnizda.jpg)
Колодка 3 гнізда із захисними кришками 16A IP44 Пластик [PKR61-016-2-UA] РБ33-1-0м OMEGA UEC
365,52 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1763 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: PKR61-016-2-UA
Каучукові рознімання призначені для використання в складних експлуатаційних умовах і широко застосовуються у виробництві, будівництві та машинобудуванні. Вони легко монтуються, мають високу надійність та тривалий термін служби. Асортимент включає найбільш популярні на ринку моделі. Всі вироби мають бризкозахисний каучуковий корпус, виконаний у чорному кольорі. Високі ізоляційні та зносостійкі властивості корпусу забезпечують довгий термін служби. Наявність на корпусі ребер перешкоджає зісковзування рук при роз'єднанні розетки та вилки. Додатковий буртик забезпечує щільну фіксацію вилки в розетці та захищає від попадання вологи всередину.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 16А |
| Поперечний переріз жили: | 2,5мм² |
| Ступень захисту - IP: | IP44 |
| Номін частота: | 50Гц |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | Термопласт |
| Колір: | Чорний |
| Загальна кількість розеток: | 3 |
| Температура експлуатації: | -25...+60°C |
| Форма корпусу: | Прямокутний. |
| Кількість штепсель розеток із защ контактом: | 3 |
| Кількість розеток європейського стандарту: | 3 |
| Максимальна потужність навантаження: | 4000Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом: | I |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикач | Немає |
| Вихідна розетка | Евро |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип виробу | Колодка |
- Ціна: 365,52 ₴/од.

