![Перехідник E27-E14 41х29mm пластик білий [EPR12-01-01-K01] пр27-14-К02 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865951560_perehidnik-e27-e14-41h29mm.jpg)
Перехідник E27-E14 41х29mm пластик білий [EPR12-01-01-K01] пр27-14-К02 UEC
20,82 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 49 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPR12-01-01-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 і штирьковими цоколями GU5.3, GU10, GX53. Перехідники застосовуються для підключення в різьбовий патрон лампи з іншим цоколем. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Виготовляються з вогнестійкого пластику, що не підтримує горіння.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 2А |
| Цоколь - патрон лампи: | E27/E14 |
| Модель чи виконання: | Прочее |
| Матеріал: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Спосіб або тип кріплення: | Винтовое крепление |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 29 |
| Матеріал корпусу патрона | Пластик |
| Цоколь | E27-E14 |
| Основні | |
| Колір корпусу патрона | Білий |
- Ціна: 20,82 ₴/од.

![Перехідник E27-E14 41х29mm пластик білий [EPR12-01-01-K01] пр27-14-К02 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697980764_w159_h159_perehidnik-e27-e14-41h29mm.jpg)
