![Патрон E27 підвісний 58х54mm карболітовий чорний [EPK10-04-02-K01] Пкб27-04-К01 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865949435_patron-e27-pidvisnij.jpg)
Патрон E27 підвісний 58х54mm карболітовий чорний [EPK10-04-02-K01] Пкб27-04-К01 UEC
30,02 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPK10-04-02-K01
Електропатрони застосовуються для комплектації різних освітлювальних приладів, а також організації тимчасового освітлення. В асортименті представлені патрони для ламп з різьбовими цоколями E14, E27, E40 та цоколями штирьковими GU5.3, GU10, GX53. Контактні групи виготовлені з електротехнічної латуні. Індивідуальне пакування для різних форм продажу.
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номін струм: | 4А |
| Перетин жил дроту: | 0,5…2,5мм² |
| Цоколь - патрон лампи: | E27 |
| Модель чи виконання: | Патрон підвісний |
| Матеріал: | Карболит |
| Колір: | Чорний |
| Спосіб або тип кріплення: | Підвісний |
| Температура експлуатації: | -25…+35°C |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу патрона | Чорний |
| Матеріал корпусу патрона | Карболіт |
| Тип | Патрон |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Діаметр | 54 мм |
- Ціна: 30,02 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Патрон E27 підвісний 58х54mm карболітовий чорний [EPK10-04-02-K01] Пкб27-04-К01 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/5697980191_w159_h159_patron-e27-pidvisnij.jpg)
