![Датчик рівня рідини електрод з нержавіючої сталі [2471709] SHR-1N ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5597484059_datchik-rivnya-ridini.jpg)
Датчик рівня рідини електрод з нержавіючої сталі [2471709] SHR-1N ETI
437,58 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 44 од.
- Код: 2471709
Датчики рівня рідини SHR-1N
| Артикул: | 002471709 |
| Назва: | SHR-1N |
| Категорія: | Датчик рівня |
| Датчик: | Оцинкована сталь |
| Температура експлуатації | - 25...+60 °C |
| Довжина зонда: | 65,5 мм |
| Діаметр: | Ø4мм у пластиковому корпусі (гайка М12) |
| Переріз провідників: | 2,5 мм.кв. |
| Вага: | 10 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 437,58 ₴/од.

