![Датчик рівня рідини електрод латунний [2471205] SHR-1M ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5597484056_datchik-rivnya-ridini.jpg)
Датчик рівня рідини електрод латунний [2471205] SHR-1M ETI
523,77 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 84 од.
- Код: 2471205
Датчики рівня рідини SHR-1M
| Артикул: | 002471205 |
| Назва: | SHR-1M |
| Категорія: | Датчик рівня |
| Датчик: | Латунь |
| Температура експлуатації | - 25...+60 °C |
| Довжина зонда: | 65,5 мм |
| Діаметр: | Ø4мм у пластиковому корпусі (гайка М12) |
| Переріз провідників: | 2,5 мм.кв. |
| Вага: | 10 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 523,77 ₴/од.

