![Реле контролю температури цифрове 8А 230В багатофункціональне з таймером [2471824] TER-9 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5597480405_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
Реле контролю температури цифрове 8А 230В багатофункціональне з таймером [2471824] TER-9 ETI
8 824,53 ₴/од.
- В наявності 22 од.
- Код: 2471824
Цифровий термостат TER-9
Особливості:- цифровий термостат із 6-ма функціями та вбудованим таймером реального часу (денна та тижнева програми);
- комплексний контроль опалення та нагрівання води в будинку, опалення сонячними панелями тощо;
- два термостати в одному, два температурні входи, два виходи із блок-контактом;
- функції: два незалежні термостати, залежна функція, диференціальний термостат, дворівневий термостат, функція „ВІКНО“, „мертва зона“, термофункція;
- пам’ять для збереження попередніх налаштувань температур, які найбільше використовуються;
- наочне відображення налаштувань та даних вимірів на LCD дисплеї з підсвічуванням;
- гальванічно ізольоване живлення AC 230 V або AC/DC 24 V гальванічно неізольоване;
- вихідний контакт 1-перемикаючий 8A /250 V AC1 для кожного входу;
- можливість заміни батареї за допомогою висувного модуля без необхідності демонтажу пристрою.
Примітка: Виріб можна використовувати з одним датчиком. У цьому випадку необхідно на другий вихід приєднати резистор10 kΩ. Резистор до комплекту постачання не входить.
| Класифікація | EC001666 |
| Категорія | Регулятор температури модульний для розподільчих щитів |
| Номінальний струм | 8 |
| Тип напруги | AC |
| Модель/Виконання | Цифровий |
| Номінальна напруга | 230…230V |
| Номінальна частота | 50…50Hz |
| Діапазон налаштування режиму комфорт | -40…110°C |
| Номінальний струм перемикання при 250 В, безпотенціальний | 8A |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Кількість модулів | 2 |
| Монтажна глибина | 65мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна регульована температура | 110 град. |
| Максимальний струм комутації | 8 А |
| Мінімальна регульована температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 1 |
- Ціна: 8 824,53 ₴/од.

![Реле контролю температури цифрове 8А 230В багатофункціональне з таймером [2471824] TER-9 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/5597480406_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
