![Реле контролю температури 16А 240В (+30...+70°C) [2471802] TER-3С ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5597480401_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
Реле контролю температури 16А 240В (+30...+70°C) [2471802] TER-3С ETI
5 171,40 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 2471802
Застосовуються для комплексного контролю температури рідин та повітря в опалювальних та охолоджувальних системах, розподільних щитах, двигунах тощо за допомогою виносних датчиків.
Особливості:- функція контролю к.з. або відключення датчика - блимає червоний LED;
- налаштування гістерезису комутації (чутливості) потенціометром в діапазоні 0,5 - 5 °C;
- вибір зовнішнього температурного датчика з подвійною ізоляцією стандартних довжин 3, 6 та 12 m;
- датчик можна підключити прямо на клеми термостата - для контролю температури в розподільчому щиті;
- універсальна напруга AC/DC 24 - 240 V, гальванічно не ізольована.
| Класифікація | EC001666 |
| Категорія | Регулятор температури модульний для розподільчих щитів |
| Тип напруги | AC/DC |
| Номінальний струм | 16 |
| Модель/Виконання | Аналоговий |
| Номінальна напруга | 24…240V |
| Номінальна частота | 50…50Hz |
| Діапазон налаштування режиму комфорт | 30…70°C |
| Номінальний струм перемикання при 250 В, безпотенціальний | 16A |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Кількість модулів | 1 |
| Монтажна глибина | 65мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 1 |
- Ціна: 5 171,40 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю температури 16А 240В (+30...+70°C) [2471802] TER-3С ETI, фото 2](https://images.prom.ua/5597480398_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
