![Реле контролю температури 16А 240В (-30...+10°C) [2471801] TER-3А ETI, фото 1](https://images.prom.ua/5597480397_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
Реле контролю температури 16А 240В (-30...+10°C) [2471801] TER-3А ETI
5 330,52 ₴/од.
- В наявності 9 од.
- Код: 2471801
Застосовуються для комплексного контролю температури рідин та повітря в опалювальних та охолоджувальних системах, розподільних щитах, двигунах тощо за допомогою виносних датчиків.
Особливості:- функція контролю к.з. або відключення датчика - блимає червоний LED;
- налаштування гістерезису комутації (чутливості) потенціометром в діапазоні 0,5 - 5 °C;
- вибір зовнішнього температурного датчика з подвійною ізоляцією стандартних довжин 3, 6 та 12 m;
- датчик можна підключити прямо на клеми термостата - для контролю температури в розподільчому щиті;
- універсальна напруга AC/DC 24 - 240 V, гальванічно не ізольована.
| Класифікація | EC001666 |
| Категорія | Регулятор температури модульний для розподільчих щитів |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип напруги | AC/DC |
| Модель/Виконання | Аналоговий |
| Номінальна напруга | 24…240V |
| Номінальна частота | 50…50Hz |
| Діапазон налаштування режиму комфорт | -30…10°C |
| Номінальний струм перемикання при 250 В, безпотенціальний | 16A |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Кількість модулів | 1 |
| Монтажна глибина | 65мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна регульована температура | 10 град. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна регульована температура | -30 град. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 1 |
- Ціна: 5 330,52 ₴/од.

![Реле контролю температури 16А 240В (-30...+10°C) [2471801] TER-3А ETI, фото 2](https://images.prom.ua/5597480398_w159_h159_rele-kontrolyu-temperaturi.jpg)
