![Кнопка з світловим індикатором PRIMA 61x61x35mm білий [WDE001015] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/5538229232_knopka-z-svitlovim.jpg)
Кнопка з світловим індикатором PRIMA 61x61x35mm білий [WDE001015] Schneider Electric
349,55 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 423 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WDE001015
Просте та надійне рішення для житлової та комерційної нерухомості.
Завдяки тому, що розетки та вимикачі серії Prima постачаються у зборі, підбір обладнання не займатиме багато вашого часу. В асортименті серії представлені основні функції: одноклавішні та двоклавішні вимикачі, одинарні, а також подвійні побутові розетки з та без заземлення. Кольорова гама має 2 відтінки – білий та кремовий.
| Колір | білий |
| Висота, mm | 61 |
| Ширина, mm | 61 |
| Глибина, mm | 35 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Тип монтажу | Відкритий |
| Комплектація виробу | Повний комплект |
| Кількість клавіш | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип монтажу | білий |
- Ціна: 349,55 ₴/од.

