![Поворотний LED димер RC 3-370Вт ASFORA 83x83x47mm ABS бронза [EPH6800169] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/5538222564_povorotnij-led-dimer.jpg)
Поворотний LED димер RC 3-370Вт ASFORA 83x83x47mm ABS бронза [EPH6800169] Schneider Electric
3 891,66 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH6800169
Електроустановчі вироби Asfora - ключ до сучасного життя
| Колір | бронза |
| Висота, mm | 83 |
| Ширина, mm | 83 |
| Глибина, mm | 47 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Комплектація виробу | Повний комплект |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Тип монтажу | бронза |
- Ціна: 3 891,66 ₴/од.

