![Розетка з заземленням 5шт. ASFORA 83x83x42mm ABS білий [EPH2920221] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/5538222047_rozetka-z-zazemlennyam.jpg)
Розетка з заземленням 5шт. ASFORA 83x83x42mm ABS білий [EPH2920221] Schneider Electric
1 124,09 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EPH2920221
Електроустановчі вироби Asfora - ключ до сучасного життя
| Колір | білий |
| Висота, mm | 83 |
| Ширина, mm | 83 |
| Глибина, mm | 42 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Кількість постів | 1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Наявність заземлення | доступно |
| Комплектація виробу | Повний комплект |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Тип монтажу | білий |
- Ціна: 1 124,09 ₴/од.

