![Контролер RGB для світлодіодної стрічки 144W(12V) 288W(24V) 4A/канал [4262380661288] CNTR/RGB(12-24V) EUROLAMP, фото 1](https://images.prom.ua/5494531042_kontroler-rgb-dlya.jpg)
Контролер RGB для світлодіодної стрічки 144W(12V) 288W(24V) 4A/канал [4262380661288] CNTR/RGB(12-24V) EUROLAMP
815,10 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 4262380661288
EUROLAMP Контролер RGB + пульт дистанційного керування для світлодіодної стрічки 144W(12V) 288W(24V) 4A/канал. Контролер для RGB світлодіодної стрічки з сенсорним пультом дистанційного керування, що використовує найсучаснішу технологію керування ШІМ, контролюючи всі світлодіодні продукти, які володіють 64 тисячами кольорів та 20 змінних режимів на вибір. Крім того, він має функцію пам’яті (тобто попередні налаштування будуть відновлені при повторному увімкненні). Використовується для світлодіодних стрічок, світлодіодних модулів тощо. Завдяки технології високочастотного бездротового дистанційного керування 2.4G, він має такі характеристики, як низьке енергоспоживання, передача на великі відстані та висока здатність запобігати перешкодам. Модульна конструкція та клеми, що просто загвинчуються, дозволяють легко поєднувати контролер із усіма видами світлодіодних продуктів. Пульт з простими та практичними функціями зміни кольору та яскравості затемнення, а також ємнісним сенсором керування є зручним у використанні. Живиться за допомогою батарейок типу ААА*2шт (до комплекту не входять). Контролер не комплектується блоком живлення! Для роботи рекомендуємо використовувати зарядний пристрій 12/24V з роз’ємом 5.5×2.1. Перед використанням рекомендуємо уважно ознайомитись з інструкцією!
| Максимальне навантаження, Вт. | 144/288 |
| Напруга, V. | 12/24 |
| Номінальний ток, А. | 4 (на один канал) |
| Пило-волого захист, IP. | 20 |
| Гарантійний термін. | 3 роки |
| Колір. | Білий |
| Матеріал. | Пластик ABS |
| Робоча температура, С°. | -20 +40 |
| Кількість режимів світіння, шт. | 20 |
| Відстань виявлення, м. | до 30 |
| Розміри, мм H D. | Пульт: 110 53 21; Контролер: 85 45 23 |
| Штрих код упаковки. | 4262380661288 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
- Ціна: 815,10 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер RGB для світлодіодної стрічки 144W(12V) 288W(24V) 4A/канал [4262380661288] CNTR/RGB(12-24V) EUROLAMP, фото 2](https://images.prom.ua/5494531043_w159_h159_kontroler-rgb-dlya.jpg)
