![Самоклейка основа для стяжки до 3.6мм білий (100шт) [IMT46450] Thorsman Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/5485544254_samoklejka-osnova-dlya.jpg)
Самоклейка основа для стяжки до 3.6мм білий (100шт) [IMT46450] Thorsman Schneider Electric
305,51 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: IMT46450
Самоклеюча основа Thorsman від Schneider Electric. Матеріал для монтажу кабельних стяжок шириною 3,6 мм. Має самоклеючу основу 3M™. Розміри виробу: (Ш) 18,7 мм x (В) 18,7 мм x (Г) 5,8 мм. Виготовлений з PA (поліаміду) 6. 6. Температура навколишнього середовища для експлуатації: від -30°C до +85°C. Упаковка виготовлена з матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці. Комплект зі 100 штук у пакеті, що закривається на zip застібку. Кабельні аксесуари Thorsman розроблені для досягнення максимального результату. Асортимент кабельних аксесуарів і кріплень Thorsman забезпечує широку пропозицію для всіх потреб клієнтів і охоплює максимальну кількість застосувань, гнучкість, надійність і продуктивність. Продукція відповідає стандарту МЕК 62275.
Для кріплення кабельних стяжок Thorsman
Використовується з кабельними стяжками шириною до 3,6 мм і має самоклеючу основу 3M™
Виготовлена з PA (поліаміду) 6.6, білі
Зручна багаторазова упаковка, виготовлена із матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці
По 100 штук в упаковці з zip застібкою
| Асортимент продукції | Thorsman |
| Серія продукту | Thorsman installation material |
| Тип продукту | Самоклеюча основа |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | Набір з 100 шт. | Призначення продукту | Для максимальної ширини стяжки 3,6 мм |
| Умови використання | Критий |
| Спосіб кріплення | Клей |
| Матеріал | PA (поліамід) 6.6 |
| Висота | 18,7 мм |
| Ширина | 18,7 мм |
| Глибина | 5,8 мм |
| Характеристики зовнішнього середовища | Вогнестійкість 30 відповідно до EN 62275 |
| Вогнестійкість | Самозатухаючий |
| Робоча температура навколишнього середови | -30…85 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Спосіб монтажу | Самоклейка |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кріпильний майданчик для кабелю |
| Ширина | 18.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18.7 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 305,51 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Самоклейка основа для стяжки до 3.6мм білий (100шт) [IMT46450] Thorsman Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/5485544255_w159_h159_samoklejka-osnova-dlya.jpg)
