![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5388878760_63a-odnofazne-rele.jpg)
63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha
668,82 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AVR-63
Однофазне реле контролю напруги та струму 63А Samwha, AVR-63
Реле захисту від струму та напруги AVR призначене для захисту пристроїв з чутливою робочою напругою та поточним значенням від помилок, які можуть виникнути від напруги мережі та перевантаження.
Дисплей та кнопки:
2 - кнопки: Збільште потрібне значення.
3 - кнопка вниз: зменшити всі необхідні розміри.
4 - ручна кнопка вкл/выкл: щоб закрити вихід пристрою. У thisstate, на екрані відобразиться «Вимк» і пристрій не може бути автоматичного повернення у вихідне положення. Натисніть цю кнопку ще раз, щоб знову увімкнути пристрій intouse (без поломок).
5- перевантажень по струму Дисплей
1 група дисплеїв: під час нормальної роботи, Вхідне (електричне) значення напруги відображається тут, Екран горить стабільно, коли не може помилки, чохол на дисплеї має похибку (висока або низька напруга). Під час процесу програмування значення відповідної програми знаходиться на дисплеї (надток і Висока/низька напруга, Помилка очікування, скидання значень очікування).
6 -Напруга Дисплей
2St група дисплея: під час нормальної роботи, поточне значення відображається тут, Екран горить стабільно, коли не може помилки, дисплей fashes в чохол помилки (перевантаження по струму). У процесі програмування тут відображається числове значення відповідної програми.
7 - світлодіоди:
A>: діод спалахує, коли відбувається Перевантаження по струму.
V>: діод спалахує, коли відбувається Висока напруга.
V<: діод спалахує, коли відбувається збій низької напруги.
0ut: спалахує, коли пристрій починає виводити.
| Номінальний струм | 63A |
| Номінальна напруга | 220V AC |
| Частота | 50/60Hz |
| Діапазон захисту | 0-450V AC |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Робоча потужність | <4 ВА |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Дисплей | 2x3 цифр світлодіодний Дисплей та 4 Світлодіодний s |
| Набір перевантаження струмом (A>) | 63A(1-63A); |
| Високовольтний набір (V>) | 230-300V + Off |
| Набір низької напруги (V<) | 120-210V + Off |
| Запобіжник низької потужності (V <) | 115V (фіксований) |
| Перевантаження струмом | 2-600 сек. |
| Високовольтні офіціанти | 0.1 сек.(фіксований) |
| Низька напруга очікування | 0-10 сек. |
| Харчування від затримки очікування | 2-600 сек. |
| Скидання очікування | 1-60 сек. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 65.8 |
- Ціна: 668,82 ₴/од.

![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5388878762_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4969527262_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4969527263_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4969527264_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4969527265_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4969527266_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
![63А однофазне реле контролю напруги та струму [AVR-63] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4969527267_w159_h159_63a-odnofazne-rele.jpg)
