![Розетка USBx2 Type-A Mosaic Білий [278594L] Legrand, фото 1](https://images.prom.ua/5376301892_rozetka-usbx2-type-a.jpg)
Розетка USBx2 Type-A Mosaic Білий [278594L] Legrand
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 278594L
- Оптимальний монтаж у тандемі з коробками Batibox.
- Кабель-канали DLP і функціонал Mosaic виграшне рішення.
- Колони повна свобода для організації внутрішніх просторів.
- Покриття для коробки ідеальний варіант для офісних приміщень та конференц-залів.
- Офісні багаторозеточні блоки, колони і блоки для конференц-залів: дизайн і ергономіка.
- Подвійний ефект: поєднання Програми Mosaic та Програми Plexo Artic в одному проекті: механізми та рамки з гами антибактеріальних виробів Mosaic і Plexo виконані з матеріалу, що містить іони срібла Ag +. Дана технологія дозволяє знищити 99,9% бактерій без фізичного і хімічного руйнування пластику і без виникнення ефекту звикання бактерій до засобу знищення.
- Швидке підключення будь-яких пристроїв підвищує ефективність експлуатації інженерних систем будівель, забезпечує гнучкість і свободу в організації та обслуговуванні робочого простору.
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Висота, mm | 45 |
| Ширина, mm | 45 |
| Глибина, mm | 42 |
| Тип | USB |
| Колір | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 40 |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

