![Рамка 1п Нікель велюр метал [69111] Celiane Legrand, фото 1](https://images.prom.ua/5268421111_ramka-1p-nikel.jpg)
Рамка 1п Нікель велюр метал [69111] Celiane Legrand
3 722,04 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 69111
Серія Céliane це великий вибір сучасних функцій електроустановлювальних виробів, які допоможуть вам створити максимальний комфорт.
| Бренд | Legrand |
| Артикул | 69111 |
| Тип монтажу | Універсальний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Висота, mm | 82 |
| Ширина, mm | 100 |
| Глибина, mm | 8.5 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 8.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Універсальний |
- Ціна: 3 722,04 ₴/од.

