![Вимикач двоклавішний Титан пластик [68302] Celiane Legrand, фото 1](https://images.prom.ua/5268416860_vimikach-dvoklavishnij-titan.jpg)
Вимикач двоклавішний Титан пластик [68302] Celiane Legrand
904,73 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 68302
Cln Лп Вимик.Дв. Титан, 68302
Bonjour Céliane відкриває більш багатий досвід, який стає більш корисним, простим і полегшує повсякденне життя.
| Бренд | Legrand |
| Артикул | 68302 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Висота, mm | 47.78 |
| Ширина, mm | 18.93 |
| Глибина, mm | 10.33 |
| Колір | Титан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47.78 мм |
| Довжина | 10.33 мм |
| Ширина | 18.93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Титан |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
- Ціна: 904,73 ₴/од.

