![Стерилізатор бактерицидний безозоновий UVPB-38(black) 465х200mm [4260642631499] EUROLAMP, фото 1](https://images.prom.ua/5261405598_sterilizator-bakteritsidnij-bezozonovij.jpg)
Стерилізатор бактерицидний безозоновий UVPB-38(black) 465х200mm [4260642631499] EUROLAMP
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4260642631499
EUROLAMP Лампа бактерицидна безозонова на підставці пластик 38W black (10), 4260642631499
Лампи є незамінними помічниками для якісної санітарної обробки повітряного середовища та поверхонь у житлових кімнатах, що особливо важливо у період епідемій респіраторних та вірусних захворювань. Повітря кімнати, всі меблі та предмети в ній піддаються впливу ультрафіолету та озону. Мікроби та бактерії, а також хвороботворні віруси знищуються, повітря стає безпечним для мешканців будинку.
Переваги:
- надійне очищення та знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях площею до 55 м;
- зручне користування з автоматичним вимкненням;
- сучасний дизайн;
- ресурс роботи 8000 годин, що гарантує тривалий термін справної роботи при гарантії 2 роки від виробника;
- легкий вибір режиму роботи завдяки дистанційному керуванню та встановленню часу роботи лампи та її завершенню будь-якої миті на пульті керування.
Режими роботи:
- 15M -; Сеанс знезараження завершиться за 15 хвилин.
- 30M -; Сеанс знезараження завершиться за 30 хвилин.
- 60M -; Сеанс знезараження завершиться за 60 хвилин.
| Потужність, W. | 38 |
| Гарантійний термін. | 2 роки |
| Розміри, мм H D. | 465х200х130 |
| Кількість у ящику, од. | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 465 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

