![Кабельний канал з подвійним замком кришкою 100х60mm L2000mm ПВХ білий [50448EK-1C] ОМіС, фото 1](https://images.prom.ua/5148293706_kabelnij-kanal-z.jpg)
Кабельний канал з подвійним замком кришкою 100х60mm L2000mm ПВХ білий [50448EK-1C] ОМіС
1 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50448EK-1C
Кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелю і дроту в приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить безпосередньо від його розміру (від 1мм до 2мм).
| Бренд | Оміс |
| Артикул | 50448EK-1C |
| Довжина, mm | 2000 |
| Висота, mm | 60 |
| Кришка | Знімна |
| Матеріал | ПВХ (PVC) |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | Знімна |
- Ціна: 1 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

