![Кабельний канал з подвійним замком кришкою 12х12mm L2000mm ПВХ білий [50435EK-1C] ОМіС, фото 1](https://images.prom.ua/5148293706_kabelnij-kanal-z.jpg)
Кабельний канал з подвійним замком кришкою 12х12mm L2000mm ПВХ білий [50435EK-1C] ОМіС
23,33 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 8 од.
- Тільки оптом
- Код: 50435EK-1C
Кабельний канал БІЛИЙ ОМіС, довжина 2м, 50435EK-1C
Кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелю і дроту в приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить безпосередньо від його розміру (від 1мм до 2мм).
| Бренд | Оміс |
| Артикул | 50435EK-1C |
| Довжина, mm | 2000 |
| Висота, mm | 12 |
| Кришка | Знімна |
| Матеріал | ПВХ (PVC) |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | Знімна |
- Ціна: 23,33 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

