![Кабель-канал (короб) 16х16mm L2000mm ПВХ чорний [1286734-1C] OPTIMA ОМіС, фото 1](https://images.prom.ua/5135715036_kabel-kanal-korob-16h16mm.jpg)
Кабель-канал (короб) 16х16mm L2000mm ПВХ чорний [1286734-1C] OPTIMA ОМіС
35,49 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1286734-1C
Кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелю і дроту в приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить безпосередньо від його розміру (від 1мм до 2мм).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Кабель-канал |
| Кришка | Знімна |
| Розділ | Короб стандартний (магістральний) |
- Ціна: 35,49 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

