![Реле захисту двигуна 1-6A AC 380V [SOPR-SS3-06-440] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103700873_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 1-6A AC 380V [SOPR-SS3-06-440] Samwha
926,72 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SOPR-SS3-06-440
Відправка з 19 квітня 2026Електронне реле захисту двигуна Samwha-Dsp SOPR-SS3-440, SOPR-SS3-06-440
Особливості:
Супер маленький;
Захист від перевантаження по струму; Окремий набір для кожної затримки операції, час затримки операції;
Широкий діапазон установки;
Широкий діапазон робочої напруги;
Індикатор роботи та ідентифікація фактичного струму (світлодіодний);
Ручне/Електричне скидання;
Навколишнього середовища без урахування;
Низьке енергоспоживання;
(Без вивільнення напруги/безпеки) → Тип N;
Однофазний, трифазний доступний (без вивільнення Вольт / безпечної роботи) → N.
Захист
Перевантаження струмом = O-TIME
Обрив фази = O-TIME
Заблокований ротор = D-TIME+O-TIME
Ручка налаштування: D-TIME(Час затримки) Встановіть час на 2-3 секунди більше запуску двигуна.
Ручка: O-TIME(Час роботи при перевантаженні струмом) Встановлюється менше часу роботи двигуна при перевантаженні струмом.
Ручка: Load(Rated Current) Встановіть значення понад 110% від номінального струму двигуна та менше 120% від його робочого струму.
| Діапазон струму | 1-6A |
| Робоча напруга (Un) | 180-460V AC |
| Робоча частота | 50/60Hz |
| Робоча потужність | <2 Вт |
| Робоча температура | -20 · + 55 |
| Очікування (t) | D-Time 0,2-60 сек. O-Time 0,2-12 сек. |
| Асиметричний набір | % ± 10 |
| Контакт | 5А 250V AC резистивне навантаження |
| Схеми підключення | 35 мм DIN-рейка або панель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 1 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 6 А |
- Ціна: 926,72 ₴/од.

![Реле захисту двигуна 1-6A AC 380V [SOPR-SS3-06-440] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103700874_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 1-6A AC 380V [SOPR-SS3-06-440] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103700876_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
