![Реле захисту двигуна 5-30A AC 260V [SOPR-3DE-30] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103693138_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 5-30A AC 260V [SOPR-3DE-30] Samwha
1 387,72 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SOPR-3DE-30
Відправка з 19 квітня 2026Цифрове реле захисту від перевантаження двигуна Samwha-Dsp SOPR-3DE, SOPR-3DE-30
SOPR-3DE серії цифрові реле перевантаження та втрати фаз спроектовані як найкращі несправності, що виникли в результаті нагрівання двигуна.
НалаштуванняD-Time: Встановіть на 2-3 секунди довше, ніж час запуску двигуна.
O-Time: Час роботи від перевантаження струмом. Встановіть менше часу на витривалість двигуна з надлишковим струмом.
Навантаження: Встановіть понад 110% від пускового струму двигуна або менше 120% від його робочого струму.
При живленні: 95(COM) та 96(NC)- це відкритий ланцюг, 95(COM) та 98(NO) - коротке замикання.
При запуску: 95(COM) та 96(NC)- це коротке замикання, 95(COM) та 98(NO) - відкритий ланцюг.
| Діапазон струму | 5-30A |
| Робоча напруга (Un) | 150-260V AC |
| Робоча частота | 50/60Hz |
| Робоча потужність | <2 Вт |
| Робоча температура | -20 · + 55 |
| Очікування (t) | D-Time 1-30 сек. O-Time 1-10 сек. |
| Асиметричний набір | % ± 1 |
| Контакт | 5А 250V AC резистивне навантаження |
| Схеми підключення | 35 мм DIN-рейка або панель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 260 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 30 А |
- Ціна: 1 387,72 ₴/од.

![Реле захисту двигуна 5-30A AC 260V [SOPR-3DE-30] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103693136_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 5-30A AC 260V [SOPR-3DE-30] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103693137_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
