![60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103693113_60a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha
1 809,07 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: SEM-60D
Цифровий мультиметр Samwha-Dsp, SEM-60D
SEM-60D/100D/250D мультиметр призначений для відображення 3 фази струму, напруги та частоти.
Зробіть з'єднання відповідно до схеми. Підключіть трансформатори струму перед електричними зарядками для підключення до системи.
Використовуйте 3 шт. CT-60(1-63 A) трансформатори струму, надані із пристроєм. Підключіть дроти трансформатора струму до k-1
Клеми пристрою. Пристрій автоматично відображає поточне значення без будь-яких установок. Тому не використовуйте трансформатори струму різних брендів та моделей. Wher пристрій заряджено, він показує фазонейтральну, фазову напругу, частоту, фазову послідовність та поточні значення на дисплеях.
Вхід (В): 1-300 В змінного струму (LN), 1-500 В змінного струму (LL) 50/60 Гц
Функція 1: Дисплей трифазної напруги (LL)
Функція 2: Дисплей, трифазний струм
Функція 3: Відображення трифазної частоти
Функція 4: Відображення послідовності фаз
Функція 5: ТУРІ RMS
Функція 6: Висока точність
| Робоча напруга (Un) | 140V - 270V AC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <6ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Діапазон вимірювання напруги | 1V - 500V AC |
| Діапазон вимірювання | 60D (1-63A) |
| Точність вимірювання | ± %1 |
| Дисплей | (3 цифри) 6x дисплеї + 9 світлодіодів |
| Тип з'єднання | Вставний термінал |
| Діаметр кабелю | 1,5мм² |
| Вага | Макс. 325гр. |
| Розміри отвору панелі | 91x91мм |
| Кріплення | Передня панель |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Висота | 97.2 мм |
| Напруга | 270 В |
| Ширина | 97.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 51.6 |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP20 |
| Максимальний діапазон вимірювання напруги | 500 В |
| Максимальний діапазон вимірювання струму | 63 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання напруги | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання струму | 1 А |
- Ціна: 1 809,07 ₴/од.

![60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103693114_w159_h159_60a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103693116_w159_h159_60a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/5103685074_w159_h159_60a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![60A Трифазний цифровий мультиметр, фазова напруга, нейтральна, частота, трифазний струм [SEM-60D] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/5103693118_w159_h159_60a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
