![Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103693108_odnofazne-rele-zahistu.jpg)
Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha
521,29 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: UVR-11
Samwha-Dsp 220В змінного струму однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги, UVR-11
Реле контроль напруги призначений для захисту пристроїв з чутливими значеннями робочої напруги від збоїв, які можуть бути викликані напругою мережі.
Використання та принцип роботиЗ'єднайте пристрій відповідно до схеми підключення. Встановіть необхідні налаштування пристрою відповідно до значень робочої напруги навантаження. Коли пристрій перебуває під напругою, якщо значення напруги нормальні відповідно до встановлених значень, реле активується і світлодіод реле (≠) вмикається. Коли значення напруги виходять за встановлені значення, відповідний світлодіод несправності горить, він чекає часу затримки (DT) після закінчення часу, деактивується реле, і світлодіод реле гасне. Коли напруга повертається до своїх нормальних значень, пристрій чекає, поки не настане час скидання (RT), після часу Реле активується і включається світлодіод реле.
Необхідні налаштування та сповіщення про помилкиРучка керування високовольтною напругою: встановлене значення високої напруги, коли напруга піднімається вище цього значення, горить високовольтний світлодіод.
Ручка управління ПН: встановлене значення низької напруги, коли напруга падає нижче цього значення, світлодіод ПН горить.
Ручка управління OT: час затримки, це час очікування перед входом до приладу.
Ручка управління RT: час скидання - це час очікування спрацьовування реле, коли напруга повернеться до норми.
Захист від високої напруги - для входу в стан помилки: Якщо напруга перевищує встановлене значення високої напруги, світлодіод високої напруги горить, пристрій чекає до встановленого часу затримки (DT), після закінчення реле деактивується, і світлодіод реле гасне.
Захист від високої напруги - вихід зі стану помилки: коли напруга нижче 5 вольт від встановленого значення високої напруги, пристрій чекає на час скидання (RT). З часом високовольтний світлодіод вимкнений, реле активується і світлодіод реле загориться.
Захист від низької напруги - для входу в стан помилки: Якщо напруга нижче встановленого значення низької напруги, світлодіод низької напруги горить, пристрій чекає до встановленого часу затримки (DT), після закінчення реле деактивується, і світлодіод реле гасне.
Захист від низької напруги - вихід зі стану помилки: Коли напруга вище 5 вольт встановленого значення високої напруги, пристрій чекає на час скидання (RT). Через деякий час світлодіод низької напруги згасне, реле активується і світлодіод реле загориться.
| Робоча напруга (Un) | 220В змінного струму |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Комплект високої напруги (U>) | 230-300В + ВИМК. |
| Комплект низької напруги (U<) | 140-210В + ВИМК. |
| Час затримки | 0,5 сек - 20 сек. |
| Час реле | 0,5 сек - 20 сек. |
| Дисплей | 3x світлодіода |
| Тип з'єднання | Термінальне з'єднання |
| Контакт | 5А/250В змінного струму (резистивне навантаження) |
| Діаметр кабелю | 2,5мм² |
| Вага | Макс. 80гр. |
| Монтаж | на DIN-рейці |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Індикація | Світлова |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Час спрацьовування | 0.5 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
- Ціна: 521,29 ₴/од.

![Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103693109_w159_h159_odnofazne-rele-zahistu.jpg)
![Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103689025_w159_h159_odnofazne-rele-zahistu.jpg)
![Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/5103693111_w159_h159_odnofazne-rele-zahistu.jpg)
![Однофазне реле захисту від перенапруги та зниженої напруги 5A AC 220V [UVR-11] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/5103693112_w159_h159_odnofazne-rele-zahistu.jpg)
