![Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103688988_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha
1 567,27 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EOCR-SSD-30
Цифрове електронне реле захисту двигуна Samwha-Dsp EOCR-SSD, EOCR-SSD-30
Особливості:
Компактний дизайн
Захист від перевантаження/втрати фази/Блокування ротора
Точне відображення робочого струму (найвищий струм L1 та L3) через світлодіодний дисплей передньої панелі
Коли відбувається вимкнення, причина відображається на світлодіодному вікні
Захист від втрати фази (3 секунди)
Зручне застосування: селективне використання однофазного (1P) та трифазного (3P) за допомогою DIP-перемикача.
• Додатковий вихід контакту [не працює (N)/не працює (R)]: полегшує налаштування стану контакту
Просте встановлення завдяки din-рейці та монтажу панелі
Ручка набору: D-TIME (час затримки) Встановіть на 2-3 секунди довше, ніж час запуску двигуна.
Ручка набору: O-TIME (час роботи при перевантаженні струмом) менше, ніж час роботи двигуна при перевантаженні струмом.
Встановлена ручка: навантаження (номінальний струм) становить понад 110% від номінального струму двигуна до 120% від його робочого струму.
| Діапазон струму | 3-30A |
| Робоча напруга (Un) | 180-260V AC |
| Робоча частота | 50/60Hz |
| Робоча потужність | <2 Вт |
| Робоча температура | -20 · + 55 |
| Очікування (t) | D-Time 1-30 сек O-Time 1-10 сек |
| Асиметричний набір | % ± 5 |
| Контакт | 5А 250V AC резистивне навантаження |
| Схеми підключення | 35 мм DIN-рейка або панель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50.8 мм |
| Довжина | 77.2 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 30 А |
- Ціна: 1 567,27 ₴/од.

![Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103685106_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103685107_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/5103685109_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-30A AC 220V [EOCR-SSD-30] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/5103685111_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
