![250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/5103685091_250a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha
2 513,70 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EM-250D-DIN
Цифровий мультиметр Samwha-Dsp, EM-250D-DIN
EM-60D/100D/250D-DIN мультиметр призначений для відображення 3-х фазного струму, напруги та частоти.
Використовуйте 3 трансформатори струму CT-300(10-250 А), що додається до пристрою. Підключіть проводи трансформатора струму до K-1.
Термінали пристрою
Пристрій автоматично відображає поточне значення без будь-яких установок. Отже, не використовуйте трансформатори струму різних марок і моделей. Коли пристрій перебуває під напругою, він показує на дисплеях значення фазо-нейтральної, фазо-фазової напруги, частоти, послідовності фаз і струму.
Ви можете побачити частоту між фазою та фазою, фазою та нейтраллю на першій групі відображення. Коли показано значення напруги (В), світлодіод спалахує. При натисканні кнопки нагору можна побачити діапазон фази-фази. Коли показано значення фази-фази, можна побачити світлодіоди на фазі-фазі. При натисканні кнопок ви можете побачити значення частоти та світлодіод Гц.
Послідовність фаз: Якщо послідовність фаз зворотна, ви можете побачити, що світлодіод (X) застає, який відбувається в 1-й групі відображення.
Вхід (В): 1-300В змінного струму (LN), 1-500В змінного струму (LL) 50/60 Гц
Містить: 3 трансформатори струму
Функція 1: Відображення трифазної напруги (LN)
Функція 2: Дисплей трифазної напруги (LL)
Функція 3: Дисплей, трифазний струм
Функція 4: Відображення трифазної частоти
Функція 5: Відображення послідовності фаз
| Робоча напруга (Un) | 85-240В змінного струму |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Діапазон вимірювання напруги | 1-500 В змінного струму |
| Діапазон вимірювання | 250D(10-250A) |
| Точність вимірювання | ± %1 |
| Дисплей | (3 цифри) 6 дисплеїв + 9 світлодіодів |
| Тип з'єднання | Плагін-термінал |
| Діаметр кабелю | 1,5мм² |
| Вага | Макс. 325гр. |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Напруга | 240 В |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 58.1 |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP20 |
| Максимальний діапазон вимірювання напруги | 500 В |
| Максимальний діапазон вимірювання струму | 250 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання напруги | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання струму | 10 А |
- Ціна: 2 513,70 ₴/од.

![250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/5103685094_w159_h159_250a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/5103685070_w159_h159_250a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/5103685072_w159_h159_250a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
![250A Трифазний цифровий мультиметр послідовності фаз, частоти, напруги та струму [EM-250D-DIN] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/5103685103_w159_h159_250a-trifaznij-tsifrovij.jpg)
