![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 1](https://images.prom.ua/5052954288_40a-odnofazne-rele.jpg)
40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER
371,13 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 12 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: SVP-911-40
Однофазне реле контролю напруги 40А автоматичне відновлення, повторне підключення, реле перенапруги, захист від напруги, SVP-911-40
Пристрій автоматичного відновлення перенапруги та захисту від зниженої напруги. Відповідає стандартам модульної конструкції. Пристрій виготовлений із високоякісних електронних компонентів із надійною продуктивністю. Коли напруга нестабільна, функцію захисту буде автоматично активовано. Як тільки напруга перевищить обмежений діапазон, пристрій автоматично відключиться, щоб захистити електрообладнання та людей. Пристрій перезаряджається через 30 секунд, коли живлення повернеться до нормального стану.
Зелений індикатор відображається під час нормального живлення.
Червоний індикатор відображається під час перенапруги або зниженої напруги живлення.
Функції:
1. Захист від перенапруги;
2. Захист від зниженої напруги;
3. Автоматичне відновлення.
Примітка: коли ви вперше підключаєте продукт, потрібно почекати близько 1 хвилини, після того як червоний індикатор вимкнеться.
| Модель | SVP-911 |
| Номінальна напруга, В | 230V AC 50/60Hz |
| Номінальний струм, А | 40А |
| Верхня межа відключення | 275 +/- 10V |
| Нижня межа відключення | 160+/- 10V |
| Час відновлення | 30 сек +/- 5 сек |
| Споживча потужність | <2 Вт |
| Термін служби електротехніки | 100000 разів |
| Розміри | 65х27х77 мм |
| Монтаж | DIN-рейка 35 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sinotimer |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 1 сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 275 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 160 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
- Ціна: 371,13 ₴/од.

![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 2](https://images.prom.ua/5052954289_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 3](https://images.prom.ua/5052954290_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 4](https://images.prom.ua/5052954284_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 5](https://images.prom.ua/5052954285_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 6](https://images.prom.ua/5052954286_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
![40А однофазне реле контролю напруги [SVP-911-40] SINOTIMER, фото 7](https://images.prom.ua/5052954287_w159_h159_40a-odnofazne-rele.jpg)
