![Реле часу 5А 380В 6-60сек зірка-трикутник [258671] NTE8-Y CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/5038817987_rele-chasu-5a.jpg)
Реле часу 5А 380В 6-60сек зірка-трикутник [258671] NTE8-Y CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 258671
Реле часу NTE8-Y 6s-60s AC380V, 258671
Модульні електронні реле часу NTE8 призначені для увімкнення або вимкнення обладнання із затримкою часу щодо подачі відповідної команди.
| Номінальна напруга ланцюга управління (Us), В | AC 380 |
| Виконання контакту | 2NO |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Діапазон витримки часу | 6-60 сек |
| Механічна зносостійкість, тисяч циклів ВО | 1000 |
| Електрична зносостійкість, тисяч циклів ВО | 100 |
| Категорія розміщення | II |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Установка | На DIN-рейці 35 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Максимальний час затримки | 60 сек |
| Мінімальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 6 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

