![Терморегулятор для системи електричного опалення 16A 3000BA [4820120220890] молочний білий VT Terneo, фото 1](https://images.prom.ua/5038542567_termoregulyator-dlya-sistemi.jpg)
Терморегулятор для системи електричного опалення 16A 3000BA [4820120220890] молочний білий VT Terneo
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820120220890
Терморегулятор terneo vt, 4820120220890
terneo vt — нічого зайвого
Терморегулятор застосовується для підтримання встановленої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Пристрій контролює роботу електричних обігрівачів потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вбудовано в корпус.
Зручність у керуванні
Ви самі вирішуєте, коли потрібно вмикати обігрів. Регулювання роботи здійснюється лише двома кнопками! Терморегулятор має цифровий екран для відображення температури та зручної навігації в меню.
Калібрування вимірювання температури
У налаштуваннях терморегулятора потрібно ввести дані про потужність підключеного обладнання. Це дозволить вбудованому датчику температури точніше підтримувати комфортні умови в приміщенні.
Крім того, ви можете додатково відкоригувати значення температури, що відображається на екрані терморегулятора.
Швидкий монтаж
Вам не потрібно встановлювати додаткові датчики. Монтаж терморегулятора відбувається в стандартний підрозетник, а декоративна рамка стане органічним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Безпека передусім
З міркувань безпеки пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура всередині корпусу буде вищою ніж 85 °С. Як тільки вона знизиться до 80 °С, терморегулятор відновить свою роботу.
Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.
| Сфера використання: | Для інфрачервоних панелей і конвекторів |
| Тип керування: | Цифровий |
| Спосіб монтажу: | У підрозетник |
| Максимальна сила струму, A: | 16 |
| Особливості: | Захист від дітей |
| Мінімальна температура, ° C: | 0 |
| Максимальна температура, °C: | +35 |
| Максимальна потужність навантаження: | 3000 ВА |
| Напруга живлення: | 230 В ±10% |
| Маса в повній комплектації: | 0,18 кг ±10% |
| Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: | не більше 6,5 мА |
| Споживання струму при 230 В в режимі сну: | не більше 1,9 мА |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г): | 75 х 75 х 39 мм |
| Внутренний габаритный размер декоративной рамки: | 45 х 45 мм |
| Датчик температури: | NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10) |
| Кількість комутацій під навантаженням, не менше: | 50 000 циклів |
| Кількість комутацій без навантаження, не менше: | 20 000 000 циклів |
| Температурний гістерезис: | 1 °С |
| Ступінь захисту за ДСТУ: | ІР20 |
| Комплект поставки: | терморегулятор, декоративна рамка, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Терморегулятор для системи електричного опалення 16A 3000BA [4820120220890] молочний білий VT Terneo, фото 2](https://images.prom.ua/5038542569_w159_h159_termoregulyator-dlya-sistemi.jpg)
![Терморегулятор для системи електричного опалення 16A 3000BA [4820120220890] молочний білий VT Terneo, фото 3](https://images.prom.ua/5038542570_w159_h159_termoregulyator-dlya-sistemi.jpg)
