![Реле захисту двигуна 16A-80A AC 220V [281186] NJBK1-80 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/5028448989_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 16A-80A AC 220V [281186] NJBK1-80 CHINT
2 370,77 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 34 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 281186
Реле захисту двигуна NJBK1-80 16A-80A AC220V, 281186
NJBK1-80 – це комплексний захисний пристрій двигунів змінного струму, який випускає компанія CHINT. Воно призначене для захисту двигуна від таких видів несправностей:
- Перевантаження;
- Обрив фази;
- Несиметрія фаз.
| Серія | NJBK1-80 |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 3 |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 125x74x101 |
| Номінальний струм, А | 80 |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 690 |
| Діапазон регулювання струму, А | 16-80 |
| Припустима потужність двигуна, кВт | 8-40 |
| Рід струму | AC |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління, В | 220 |
| Робоча температура навколишнього середовища, °C | -5…+40 |
| Висота над рівнем моря до, м | 2000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 2 370,77 ₴/од.

