![Реле захисту двигуна 1A-5A AC 380V [281181] NJBK1-80 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/5028448989_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 1A-5A AC 380V [281181] NJBK1-80 CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 281181
Реле захисту двигуна NJBK1-80 1A-5A AC380V, 281181
NJBK1-80 - це комплексний захисний пристрій двигунів змінного струму, що випускається компанією CHINT. Воно призначене для захисту двигуна від таких видів несправностей:
- Перевантаження;
- Обрив фази;
- Несиметрія фаз.
| Серія | NJBK1-80 |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 3 |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 125x74x101 |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 690 |
| Діапазон регулювання струму, А | 1-5 |
| Припустима потужність двигуна, кВт | 0.5-2.5 |
| Рід струму | AC |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління, В | 380 |
| Робоча температура навколишнього середовища, °C | -5…+40 |
| Висота над рівнем моря до, м | 2000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 1 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

