![Трифазне реле напруги і контролю фаз 12А [NTRNP302М] РНПП-302М1 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/5001424920_trifazne-rele-naprugi.jpg)
Трифазне реле напруги і контролю фаз 12А [NTRNP302М] РНПП-302М1 Новатек-Електро
3 211 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRNP302М
Трифазне реле напруги і контролю фаз РНПП-302М1, NTRNP302М
Реле напруги РНПП-302М1 призначене для захисту трифазних споживачів від основних видів аварії в електричній мережі, таких як: вихід діючого значення напруги за межі допустимих порогів; порушення послідовності і злипання фаз; порушення повнофазності і симетричності мережевої напруги. РНПП-302М1 вимірює діючі значення фазних (лінійних) напруг, у мережах із глухозаземленою або ізольованою нейтраллю і керує котушкою зовнішнього магнітного пускача, що комутує ланцюг живлення навантаження. Реле також слідкує за станом силових контактів зовнішнього магнітного пускача до і після увімкнення навантаження, контролюючи їх справність (підгоряння або злипання). Пристрій може працювати в чотирьох незалежних режимах: – реле обриву фаз (контроль рівнів напруг – вимкнений); – реле мінімальної напруги; – реле максимальної напруги; – реле напруги. РНПП-302М1 індикує діюче значення фазної (лінійної) напруги, аварію напруги, стан реле навантаження (увімкнено/вимкнено) і тип аварії.
Переваги:
Підключення через пускач.
Контроль стану силових контактів пускача до та після увімкнення навантаження.
Сегментний дисплей.
Підтримка мереж із глухозаземленою або ізольованою нейтраллю.
Можливість роботи в чотирьох незалежних режимах.
Сфера застосування:
Для контролю фазових та лінійних напруг в трифазній мережі.
Для захисту трифазного або, в деяких випадках, однофазного обладнання від аварій в трифазній мережі, як-то: аварія за напругою, неправильне чергування та злипання фаз, неповнофазність та несиметричність напруги.
Для захисту трифазного обладнання від аварій в трифазній мережі без нульового проводу.
Основні можливості:
Контроль дозволеного рівня діючого значення фазової/лінійної напруги.
Контроль правильного чергування фаз та відсутності їх злипання.
Контроль повнофазності та симетричності мережевої напруги.
Контроль стану силових контактів магнітного пускача до та після увімкнення навантаження.
Вимикання навантаження шляхом розмикання ланцюга живлення котушки магнітного пускача у разі виникнення умов для спрацьовування із часом спрацювання, що заданий користувачем. Контроль якості напруги мережі після відключення навантаження та його автоматичне увімкнення після відновлення параметрів напруги із часом автоматичного повторного вмикання.
Візуальне відображення всіх видів аварій напруги мережі та відмови перемикання силових контактів магнітного пускача.
| Номінальна лінійна / фазна напруга живлення мережі | 400 / 230 V, 415 / 240 V |
| Частота мережі | 45 – 65 Hz |
| Точність визначення порогу спрацьовування за напругою | ≤ 1,5 % |
| Споживана потужність (під навантаженням) | ≤ 5,0 W |
| Максимальний комутуючий струм вихідних контактів | 12 A |
| Гармонійний склад (несинусоїдність) напруги живлення | ДСТУ EN 50160:2014 |
| Комутуючий ресурс вихідних контактів: | під навантаженням 5 А (cos φ = 1,0) - ≥ 100 000 разів під навантаженням 1 А (cos φ = 1,0) - ≥ 1 млн. разів |
| Призначення виробу | Апаратура керування і розподілу |
| Номінальний режим роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту лицьової панелі | IP 40 |
| Ступінь захисту клемника | IP 20 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | II |
| Кліматичне виконання | УХЛ 3.1 |
| Допустима ступінь забруднення | II |
| Категорія перенапруження | III |
| Номінальна напруга ізоляції | 450 V |
| Номінальна імпульсна витримана напруга | 4,0 kV |
| Переріз проводів для підключення до клем | 0,5 – 2,5 мм2 |
| Момент затягнення гвинтів клем | 0,4 N*m |
| Маса | ≤ 0,300 кг |
| Габаритні розміри, H*B*L | 90,2x36x64,5 мм |
| Установка (монтаж) виробу | стандартна: DIN-рейка 35 мм |
| Матеріал корпусу | самозгасаючий пластик |
| Цифровий вхід (клеми 11-12): | дистанційного увімкнення/вимкнення контактів реле навантаження |
| Перекидний релейний вихід для керування магнітним пускачем: | 12 А, 250 V при cos φ=1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.2 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 12 А |
- Ціна: 3 211 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трифазне реле напруги і контролю фаз 12А [NTRNP302М] РНПП-302М1 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/5001424921_w159_h159_trifazne-rele-naprugi.jpg)
![Трифазне реле напруги і контролю фаз 12А [NTRNP302М] РНПП-302М1 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/5001424922_w159_h159_trifazne-rele-naprugi.jpg)
