![Контролер АВР 300V AC [4661922] ATSC25 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4982986427_kontroler-avr-300v.jpg)
Контролер АВР 300V AC [4661922] ATSC25 ETI
25 857 ₴/од.
- В наявності 16 од.
- Код: 4661922
Контроллер АВР ATSC25 (184-300V AC), 4661922
Особливості:
→ вихід для керування генератором;
→ вбудоване джерело живлення для перемикача навантаження з мотор-приводом;
→ вимірювання напруги за трьома фазами у двох мережах;
→ можливість живлення від 24 V DC;
→ універсальний спосіб монтажу — лицьова панель/TH35;
→ режим роботи мережа/мережа або мережа/генератор;
→ вхід для аварійного блокування контролера;
→ ручний або автоматичний режим роботи;
→ індикація під'єднаної мережі;
→ можливість самотестування;
→ напруга живлення 184-300 V AC;
→ аварійний пожежний вхід;
→ регулювання гістерезису за напругою та частотою.
| Напруга живлення від вимірюваної мережі (L-N), V AC | 184 - 300 V AC |
| Потужність споживання, W | 10 |
| Вимірювана напруга, V AC (лінійна) | 90 - 520 |
| Вимірювана напруга, V AC (фазна) | 50 - 300 |
| Діапазон вимірювань частоти, Hz | 45 - 65 |
| Напруга аварійного входу (пожежника), V DC | 12-24 |
| Робочий діапазон температур, °C | -25/+60 |
| Інтерфейс комунікації | RS485 |
| Максимальний рівень перенапруги, kV AC | 3,6 |
| Категорія перенапруги | III |
| Переріз провідників (гвинтові затискачі), мм2 | 0,5 - 2,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP 20 (IP40 під час встановлення в лицьову панель) |
| Встановлення над рівнем моря, м | до 2000 |
| Відносна вологість | 95% при 50°C / 95% при 40°C |
| Габаритні розміри (В × Г&), мм | 96 x 144 x 106 |
| Встановлення | на шину TH35/на лицьову панель |
| Вага | 845 гр |
| Відповідність стандартам | IEC 61010-2-201, IEC 60947-6-1, IEC 60947-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 106 |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 300 В |
- Ціна: 25 857 ₴/од.

![Контролер АВР 300V AC [4661922] ATSC25 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4982986428_w159_h159_kontroler-avr-300v.jpg)
![Контролер АВР 300V AC [4661922] ATSC25 ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4982986429_w159_h159_kontroler-avr-300v.jpg)
![Контролер АВР 300V AC [4661922] ATSC25 ETI, фото 4](https://images.prom.ua/4982986430_w159_h159_kontroler-avr-300v.jpg)
