![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4969527297_3x380v-5a-trifazne.jpg)
3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha
1 577,89 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 11 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DGK-03
Трифазне реле захисту від перенапруги 3х380V AC, цифрове захисне реле від перенапруги Samwha-Dsp, DGK-03
DGK-03 реле керування напругою призначено для блокування трифазних збоїв у навантаженнях, пов'язаних з мережею.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC |
| Робоча частота | 50/60 Гц. |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Висока напруга (U>) | 400 В-460 В |
| Очікування (t) | 0,1 сек. - 10 сек. |
| Дисплей | 3x3 цифра 9 мм світлодіодний дисплей та світлодіоди |
| Точність вимірювання | ± %1 |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250 В змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Переріз кабелю | 2,5 мм² |
| Вага | Макс. 220 гр. |
| Розміри отвору для панелі | 91x91 мм |
| Кріплення | DIN-рейку |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 84.5 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 460 В |
- Ціна: 1 577,89 ₴/од.

![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4969527298_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4969527248_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4969527249_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4956713061_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4969527303_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту від перенапруги з індикацією [DGK-03] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4969527304_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
