![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4969527289_3x220v-5a-trifazne.jpg)
3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha
909,24 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GKT-05F
Реле змінного струму 3х220 В, трифазний збій, послідовність фаз, реле зниженої та підвищеної перенапруги Samwha-Dsp, GKT-05F
Реле управління напругою призначене для захисту пристроїв із чутливими значеннями робочої напруги від несправностей, які можуть бути викликані напругою мережі.
| Робоча напруга (Un) | 3х220В змінного струму, 50/60 Гц. |
| Номінальна робоча напруга | 220V 50/60Hz. |
| Висока напруга (U>) | 230V-300V |
| Низька напруга (U<) | 140V-210V |
| Час затримки | 0,1 сек. - 20 сек. |
| Час скидання | 0,1 сек. -20 сек. |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Дисплей | 4 світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250 В змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Переріз кабелю | 1,5 мм² |
| Вага | 0,210 кг. |
| Кріплення | на DIN-рейці |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Дисплей | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 35.4 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60 |
- Ціна: 909,24 ₴/од.

![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4956713054_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4956713079_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4956713067_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4956713068_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4969527294_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4969527274_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
![3x220V 5A Трифазне реле послідовності, обрив фаз, установки напруги без нейтралі [GKT-05F] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4969527296_w159_h159_3x220v-5a-trifazne.jpg)
