![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4969527276_3x380v-5a-trifazne.jpg)
3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha
862,80 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GKT-03
Трифазне реле під високу та низьку перенапругу 3х380V AC Samwha-Dsp, GKT-03
Реле управління напругою призначене для захисту пристроїв із чутливими значеннями робочої напруги від несправностей, які можуть бути викликані напругою мережі.
| Робоча напруга | 3х380В змінного струму, 50/60 Гц. |
| Номінальна робоча напруга | 380V 50/60Hz. |
| Висока напруга | 400V-510V |
| Низька напруга | 260V-370V |
| Час затримки | 0,1 сек. - 20 сек. |
| Час скидання | 0,1 сек. - 20 сек. |
| Робоча потужність | <6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Дисплей | 4 світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250 В змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Переріз кабелю | 1,5 мм² |
| Вага | 0,210 кг. |
| Кріплення | Зібраний на din-рейці |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Дисплей | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 35.4 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 510 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 862,80 ₴/од.

![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4956713054_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4969527278_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4956713067_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4956713068_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4969527282_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4969527283_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
![3x380V 5A Трифазне реле захисту обриву фаз, підвищеної та зниженої напруги без нейтралі [GKT-03] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4969527274_w159_h159_3x380v-5a-trifazne.jpg)
