![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фази, контроль зниженої напруги [GK-02N] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4956713060_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фази, контроль зниженої напруги [GK-02N] Samwha
1 102,92 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GK-02N
Реле обриву фази низької напруги, аналоговий, регульований напруги струму, автомат захисту ланцюга (3*380V + нейтральний) Samwha-Dsp, GK-02N
Реле контролю напруги призначено для захисту пристроїв з чутливою робочою напругою від пошкоджень, спричинених мережевою напругою.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC + нейтральний |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Низька напруга (U<) | 230-360V |
| Чекання (t) | 0,1-10 сек |
| Робоча потужність | <6Ва |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Дисплей | Світлодіод живлення, релейний світлодіод, індикатор помилки |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250V AC |
| Переріз кабелю | 2,5мм² |
| Вага | 210 гр. |
| Кріплення | вертикальна на DIN-рейку |
| Робоча висота | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 102,92 ₴/од.

![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фази, контроль зниженої напруги [GK-02N] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4956713061_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фази, контроль зниженої напруги [GK-02N] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4956713062_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву фази, контроль зниженої напруги [GK-02N] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4956713063_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
