![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815319060_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha
844,12 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 6 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ERV-YU
Реле часу зірка-трикутник, ERV-YU
ERV-YU реле зірка-трикутник призначений для керування трифазними двигунами.
Реле призначене для плавного запуску електродвигуна. Перемикання обмоток електродвигуна зі схеми "зірка" на схему "трикутник" відбувається з регульованою затримкою, призначеною для набору оборотів. Таке перемикання допомагає суттєво знизити пусковий струм (до трьох разів), що добре позначається не лише на терміні служби електродвигуна, а й підвищує стабільність роботи системи електропостачання загалом.
| Робоча напруга (Un) | 150-260V AC/24V DC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 4 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Робоча (зірка) | 0.1сек -30сек |
| Робоча (ВИМК.) | 1 мс -500 мс |
| Дисплей | На світлодіодах, світлодіод зірок та трикутник |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 110 гр |
| Контакт | 5A/250V AC (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Тип встановлення | Вертикальне складання |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз проводів, що підключаються | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
- Ціна: 844,12 ₴/од.

![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815316591_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815316593_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815316592_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815316594_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4815319075_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
![Зірка-трикутник 5А реле часу 160-250V [ERV-YU] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4815319078_w159_h159_zirka-trikutnik-5a-rele.jpg)
