![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815319034_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha
611,67 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ERV-08
Багатофункціональне реле часу Samwha-Dsp ERV-08 з електронним регулюванням 0,1сек-100 годин, ERV-08
ERV-08 реле таймера використовуються у всіх областях, де вимагає контролю, пов'язаних з часом.
Реле затримки включення (0,1сек-100 годин) при подачі напруги призначене для розширення можливостей використання контакторів у системах автоматизації технологічних процесів.
| Робоча напруга (Un) | 150-260V AC/24V DC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 4 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Час (Т) | 10 сек, 100 сек, 10 хв, 100 хв, 10 годин, 100 годин |
| Дисплей | Світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 90 гр |
| Контакт | 5A/250V AC (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Тип встановлення | Вертикальне складання |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз проводів, що підключаються | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний час затримки | 360000 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 611,67 ₴/од.

![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815316591_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815316592_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815316593_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815316594_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4815319041_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-100годин 5А затримка на увімкнення реле часу багатофункціональне 160-250V [ERV-08] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4815312733_w159_h159_01sek-100godin-5a-zatrimka.jpg)
