![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815312713_01cek-5a-zatrimka.jpg)
0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha
1 017,45 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 19 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MCB-10
Багатофункціональне реле часу увімкнення/вимкнення 0,1 сек - 999 годин, MCB-10
Реле часу (таймер) MCB-10 спеціально розроблено для контролю часу та даних, що надходять, і може використовуватися в промисловості, житлових приміщеннях, на заводах.
| Робоча напруга (A1-A2) | 220V AC |
| Робоча напруга (A2-A3) | 24V AC/DC |
| Трігер Напруга (TR) | 24V-240V |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Тимчасовий інтервал (DRV-09) | 0,1 сек - 999 годин |
| Дисплей | LCDx1, LEDx1 |
| Тип з'єднання | Термінальне з'єднання |
| Вага | 100 гр |
| Контакт | 5 А/250 В змінного струму (резистивне навантаження) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз кабелю | 2,5мм² |
| Клас захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 57.75 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 017,45 ₴/од.

![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815312714_w159_h159_01cek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815312717_w159_h159_01cek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815312720_w159_h159_01cek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815312722_w159_h159_01cek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1cек 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V - 999годин [MCB-10] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815312725_w159_h159_01cek-5a-zatrimka.jpg)
