![0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815312695_01sek-99godin-5a-zatrimka.jpg)
0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha
865,91 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DRV-08M
Відправка з 19 квітня 2026Цифрове багатофункціональне реле часу вимкнення 0,1 сек - 99 годин, DRV-08M
DRV-08M цифровий таймер призначений для використання там, де потрібний контроль часу.
Дисплей: відображається тут під час встановлення часу та підрахунку заданого часу. Якщо час роботи встановлено за лічені хвилини, найправіша точка Дисплея Блимає під час підрахунку часу пристрою.
T ручка:
Щоб встановити робочий час, перемістіть ручку в потрібне значення. Під час встановлення часу встановлений час відображається на екрані. (Якщо час змінюється під час підрахунку часу пристрою, пристрій продовжує вважати новий набір часу.)
X Ручка:
Щоб встановити діапазон часу, перемістіть ручку «x» у потрібне значення. Права сторона утримується ручкою x: щоб встановити часовий діапазон, перемістіть ручку «x» в потрібне значення 9,9 сек., 99 сек., 9,9 хв., 99 хв., 9,9 годин., можуть бути встановлені 99 годин 6 різних періодів часу. Коли діапазон часу встановлено під час увімкнення пристрою, пристрій повинен бути вимкнений і повторно заряджений, щоб регульований діапазон часу був дійсним.
| Робоча напруга (Un) | 220V/24VDC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Тимчасовий інтервал | 0 сек - 99 годин |
| Дисплей | 1x2 світлодіодний дисплей, 2x світлодіодний |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 220 гр |
| Контакт | 5A/250V змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз кабелю | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 57.75 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний час затримки | 356400 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 865,91 ₴/од.

![0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815312691_w159_h159_01sek-99godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_01sek-99godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815312700_w159_h159_01sek-99godin-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-99годин 5А затримка на вимкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-08M] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815312702_w159_h159_01sek-99godin-5a-zatrimka.jpg)
