![0.1сек-99хв 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-09D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815312687_01sek-99hv-5a-zatrimka.jpg)
0.1сек-99хв 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-09D] Samwha
760,81 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 17 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DRV-09D
Цифрове багатофункціональне реле 5A 250V подвійне регульоване 0,1 сек - 99 хв, DRV-09D
DRV-09D реле призначене для використання в різних місцях (промисловість, будинок, завод і т.д.) там, де потрібне дворазове (дворазове) керування.
Дисплей: Lt відображається тут під час встановлення часу та зворотного відліку встановленого часу. Якщо час роботи встановлено в хвилинах, блиматиме найправіша точка на дисплеях, поки пристрій не відраховує час. Дисплей ON зарезервований для часу роботи, а OFF дисплей зарезервований для часу очікування.
Ручка «ВКЛ»: Він використовується для інтервалу робочого часу.
Інтервал 9,9 сек., 99 сек., 9, 9 хв. і може бути встановлений на 99 хвилин (DRV-09D).
Інтервал 9,9 годин, 99 годин, 9,9 днів. і може бути встановлений на 99 днів (DRV-09).
Ручка «ВИМК.»: Він використовується для інтервалу часу очікування.
Інтервал 9,9 сек., 99 сек., 9, 9 хв. і може бути встановлений на 99 хвилин (DRV-09D).
Інтервал 9,9 годин, 99 годин, 9,9 днів. і може бути встановлений на 99 днів (DRV-09).
Ручка «T On»:
Lt використовується для встановлення робочого часу. Час роботи може бути встановлений у секундах або хвилинах відповідно до вибраного інтервалу часу. Під час встановлення часу «T On» відрегульоване значення відображається на дисплеї «ON» (На верхньому екрані). Коли встановлено значення вимкнено, вимкніть затримку «T On», запустіть лише затримку «T OFF» і вимкніть функцію циклу.
Ручка «T OFF»:
Lt використовується для встановлення часу очікування. Час очікування може бути встановлений у секундах або хвилинах відповідно до вибраного інтервалу часу. Під час встановлення часу «T OFF» відрегульоване значення відображається на дисплеї «OFF» (На нижньому екрані). Коли встановлено значення вимкнено, вимкніть затримку «T OFF», запустіть лише затримку «T On» і вимкніть функцію циклу.
OUT Led:
Цей світлодіод спалахує, коли пристрій подає живлення на реле. (При підрахунку робочого часу)
| Робоча напруга (A1-A2) | 100-240VAC |
| Робоча напруга (A2-A3) | 12VAC/DC (A2(-), A3(+)) |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Тимчасовий інтервал (DRV-09D) | 0,1 сек - 99 хв |
| Дисплей | 2x2 світлодіодний дисплей, 1x світлодіод |
| Тип з'єднання | Термінальне з'єднання |
| Вага | 80 гр |
| Контакт | 5A/250V AC (резистивне навантаження) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз кабелю | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 57.75 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний час затримки | 5940 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 760,81 ₴/од.

![0.1сек-99хв 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-09D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815312689_w159_h159_01sek-99hv-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-99хв 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-09D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815312691_w159_h159_01sek-99hv-5a-zatrimka.jpg)
![0.1сек-99хв 5А затримка на вимкнення/увімкнення реле часу багатофункціональне цифрове 160-250V [DRV-09D] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_01sek-99hv-5a-zatrimka.jpg)
