![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815310757_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha
675,35 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: FKV-11N
Реле контролю фаз, пристрій захисту 3-х фазного електродвигуна 380VAC з нейтраллю, фазова асиметрія (фіксована 30%), FKV-11N
Реле фазової відмови призначено для запобігання будь-якому виходу з ладу трифазних двигунів з мережі.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC + нейтральний |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6 |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Асиметрія | ± 30% |
| Дисплей | Світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250В змінного струму |
| Переріз кабелю | 1,5мм² |
| Вага | 110 гр. |
| Кріплення | на Din-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Індикація | Світлова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60 |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 1.5 |
- Ціна: 675,35 ₴/од.

![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815310721_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815310729_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815310723_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815310761_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815310725_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, асиметрії фаз [FKV-11N] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4815310763_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
