![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815310727_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha
957,36 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: FKV-14N
Реле контролю фаз, пристрій захисту 3-х фазного електродвигуна 380VAC з нейтраллю, фазова асиметрія (фіксована 30%), контроль послідовності фаз, FKV-14N
Реле фазової відмови призначені для запобігання будь-якому виходу з ладу трифазних двигунів із мережі. Нормальна робота (без помилок): Коли напруга знаходиться на нормальних значеннях та правильна фаза, реле вмикається і світлодіодний індикатор вимикається. Асиметрична помилка: коли якась фаза виходить із нормального діапазону, світлодіодний індикатор ERR блимає (з 2 секундними інтервалами), світлодіодний вихід вимкнено та реле відключено.
Включається реле: 2 (COM) та 3 (NC) короткого замикання, 1 (NC) та 2 (COM) відкритого замикання.
Реле відключено: 2 (COM) та 1 (NC) коротке замикання, 1 (NC) та 2 (COM) відкритий ланцюг.
| Робоча напруга (Un) | 3x380V AC + нейтральний |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6ва |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Асиметрія | ± 30% |
| Дисплей | Світлодіоди OUT & ERR |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Номінальний струм | 5A/250В змінного струму |
| Переріз кабелю | 1,5мм² |
| Вага | 110 гр. |
| Кріплення | на Din-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Індикація | Світлова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60 |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 1.5 |
- Ціна: 957,36 ₴/од.

![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815310721_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815310729_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815310723_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815310722_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815310725_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
![3x380V 5A Нейтральне трифазне реле обриву, послідовності фаз, асиметрія 30% [FKV-14N] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4815310733_w159_h159_3x380v-5a-nejtralne.jpg)
