![Реле контролю напруги 16А 230В з нейтраллю [2471404] HRN-43N ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4748833238_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги 16А 230В з нейтраллю [2471404] HRN-43N ETI
4 681,95 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 2471404
Реле контролю напруги HRN-43N 230V (3F, 2x16A_AC1) з нейтраллю, 2471404
Застосовуються для контролю мінімального (Umin) та максимального (Umax) рівнів напруги, асиметрії фаз, послідовності та обриву фаз.
Контроль напруги:
Налаштовується верхній рівень Umax у межах 138 – 276 V (система 3x400/230V з нейтраллю) або 240 – 480 V (система 3x400V, без нейтралі) та нижній рівень Umin у межах 35-99% Umax. Якщо будь-яка з фаз вийде за межі встановленого діапазону, вихідне реле після закінчення встановленої затримки, яка призначена для придушення короткочасних піків, розімкне вихідний контакт. Вихідний контакт реле знову замкнеться при поверненні напруги до контрольованого діапазону та подолання встановленого гістерезису (який вибирається з двох значень DIP перемикачем). При випаданні 2 та 3 фаз одночасно відбудеться миттєве вимкнення реле, незважаючи на налаштування затримки t2.
Послідовність фаз:
Контролює правильну послідовність фаз. Вихідні контакти розімкнуться при включенні пристрою з неправильною послідовністю фаз.
Асиметрія:
Налаштовується рівень асиметрії між окремими фазами не більше 5-20%. При порушенні встановленої асиметрії розімкнеться контакт вихідного реле і засвітиться LED-індикатор, що вказує на асиметрію. Встановлено затримки часу Т1, Т2 та гістерезис при переході в нормальний стан. Контроль асиметрії можна вимкнути DIP перемикачем ASYM.
| Напруга живлення | AC 230V, AC 400V або AC/DC 24V |
| Напруга, що контролюється | 3x400V/230V |
| Клеми контролю | L1, L2, L3, N |
| Рівень перенапруги Umax | 138-276V |
| Рівень зниження напруги Umin | 35-99% x Umax |
| Допуск напруги живлення | -15 %; +10 % |
| Затримка часу T1(fix) | до 200мс |
| Затримка часу T2(регульована) | 0-10с |
| Точність налаштувань (механ.) | 5% |
| Гістерезис | 5% або 10% від налашт. значення |
| Асиметрія | 5 - 20 % |
| Кількість контактів | 2P перекидних (AgNi - посріблені) |
| Номінальний струм | 16A AC1 |
| Комутуюча потужність | 4000 VA AC1, 384W DC |
| Споживання потужності | 2,5 W / 5 VA (AC 230V, AC 400V), 1,4 W / 2 VA (AC/DC 24 V) |
| Механ./електр. ресурси | 3x107 /0,7x105 |
| Температура роботи/зберігання | -20..+55°C / -30.. +70°C |
| Переріз провідників | 1x2,5 або 2x1,5 мм2 |
| Розміри | 90 x 52 x 65 мм |
| Відповідність стандартам | EN 61010-1, EN60255-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 4 681,95 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю напруги 16А 230В з нейтраллю [2471404] HRN-43N ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4748833245_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
![Реле контролю напруги 16А 230В з нейтраллю [2471404] HRN-43N ETI, фото 3](https://images.prom.ua/4748833248_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
