![Реле контролю обриву асиметрії і послідовності фаз 8А 400В [2471409] PZAK-1 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4748833211_rele-kontrolyu-obrivu.jpg)
Реле контролю обриву асиметрії і послідовності фаз 8А 400В [2471409] PZAK-1 ETI
3 513,90 ₴/од.
- В наявності 11 од.
- Код: 2471409
Реле контролю обриву, асиметрії и послідовності фаз PZAK-1, 2471409
Використовується для контролю параметрів кіл електродвигунів (асиметрії, обриву фаз і контролю послідовності фаз).
| Класифікація | EC001441 |
| Категорія | Реле контролю фаз |
| Номінальний струм | 8 |
| Тип напруги | AC |
| Тип електричного з єднання/Тип підключення | Клемне приєднання |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 50 Гц з | 400…400V |
| Функція контролю порядку чергування фаз | Так |
| Функція виявлення обриву фази | Так |
| Функція виявлення асиметрії фаз | Так |
| Діапазон вимірювання напруги | 175…400V |
| Кількість нормально замкнутих (НЗ) контактів | 1 |
| Ширина | 18mm |
| Висота | 90mm |
| Глибина | 65mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Контроль послідовності фаз | Ні |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 8 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 8 А |
- Ціна: 3 513,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю обриву асиметрії і послідовності фаз 8А 400В [2471409] PZAK-1 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4748833214_w159_h159_rele-kontrolyu-obrivu.jpg)
