![Реле контролю напруги 2СО 5А AC 400В [2470303] HRN-100 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744868465_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги 2СО 5А AC 400В [2470303] HRN-100 ETI
5 270,85 ₴/од.
- В наявності 119 од.
- Код: 2470303
Багатофункціональне реле контролю напруги HRN-100 (3F, 2x5A_AC1), 2470303
Багатофункціональне реле контролю напруги призначене для контролю мінімального (Uхвилин) та максимального (Umax) рівнів напруги, частоти, асиметрії фаз, послідовності та обриву фаз.
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле контролю напруги |
| Номінальний струм | 5 |
| Тип напруги | AC |
| Тип електричного з єднання/Тип підключення | Гвинтове з єднання |
| Можливий контроль 1-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 3-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 1-фазного підвищення напруги | Так |
| Можливий контроль 3-фазного підвищення напруги | Так |
| Функція гистерезиса для однофазної напруги | Так |
| Функція гистерезиса для 3-фазної напруги | Так |
| Діапазон вимірюваної напруги 1 | 85 to 310V |
| Діапазон вимірюваної напруги 2 | 150 to 535V |
| Тип вимірюваної напруги | Змінний струм (AC) |
| Рівень напруги при спрацьовуванні | 90/155 to 288/500V |
| Мінімальна затримка при включенні | 0,1s |
| Максимальна затримка при включенні | 999s |
| Мінімальна затримка при відключенні | 0,1s |
| Максимальна затримка при відключенні | 999s |
| Кількість переключаючих контактів | 2 |
| Ширина | 36мм |
| Висота | 90мм |
| Глибина | 66,5мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 66.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Максимальна напруга спрацьовування | 500 В |
| Максимальний струм | 5 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 90 В |
- Ціна: 5 270,85 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю напруги 2СО 5А AC 400В [2470303] HRN-100 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744868467_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
