![Реле контролю напруги 2СО 16А AC 48-276В [2471401] HRN-35 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744867566_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги 2СО 16А AC 48-276В [2471401] HRN-35 ETI
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2471401
Реле контролю напруги HRN-35 48-276V AC (1F, 2x16A_AC1), 2471401
Застосовуються для контролю мінімального (Uхвилин) та максимального (Umax) рівнів напруги в однофазних мережах. А також контролю напруги акумуляторних батарей (тільки HRN-34).
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле контролю напруги |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип напруги | AC |
| Тип електричного з єднання/Тип підключення | Клемне приєднання |
| Можливий контроль 1-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 1-фазного підвищення напруги | Так |
| Діапазон вимірюваної напруги 1 | 160…276V |
| Тип вимірюваної напруги | Змінний струм (AC) |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 50 Гц з | 48…276V |
| Тип напруги для спрацьовування | Змінний струм (AC) |
| Рівень напруги при спрацьовуванні | 48…276V |
| Кількість переключаючих контактів | 2 |
| Ширина | 18мм |
| Висота | 90мм |
| Глибина | 65мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 276 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю напруги 2СО 16А AC 48-276В [2471401] HRN-35 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744867567_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
