![Реле автоматичного вибору фаз 16А 400В [2470280] EPF-43 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4744867562_rele-avtomatichnogo-viboru.jpg)
Реле автоматичного вибору фаз 16А 400В [2470280] EPF-43 ETI
5 569,20 ₴/од.
- В наявності 5 од.
- Код: 2470280
Реле автоматичного вибору фаз EPF-43 230/400V (180V AC), 2470280
Реле автоматичного вибору фаз застосовуються з метою забезпечення безперебійного живлення однофазного навантаження (обладнання) при зниженні напруги або обрив однієї або двох фаз трифазної мережі живлення. Має можливість вибору пріоритетної фази. Реле EPF-44 має незалежні виходи, які дають можливість підключення контакторів для збільшення струму навантаження (пристроїв) понад 16A (AC1).
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле Контроля Напряжения |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип напруги | AC |
| Тип електричного з єднання/Тип підключення | Клемне приєднання |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 50 Гц з | 400…400V |
| Тип напруги для спрацьовування | Змінний струм (AC) |
| Рівень напруги при спрацьовуванні | 180…180V |
| Максимальна затримка при відключенні | 0.2s |
| Кількість нормально розімкнутих (НР) контактів | 1 |
| Ширина | 54мм |
| Висота | 90мм |
| Глибина | 65мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Індикація | Світлова |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 180 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 0.2 |
- Ціна: 5 569,20 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле автоматичного вибору фаз 16А 400В [2470280] EPF-43 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4744867563_w159_h159_rele-avtomatichnogo-viboru.jpg)
